भारतमा जारी आईपिएल क्रिकेट प्रतियोगिता अन्तर्गत आज दुई खेल

काठमाडौ, २८ चैत । भारतमा जारी आईपिएल क्रिकेट प्रतियोगिता अन्तर्गत आज दुई खेल हँुदैछ । प्रतियोगिता अन्तर्गत आज दशौँ म्याचमा रोयल च्यालेन्जर्स बैंगलोर र कोलकत्ता नाईट राईर्डसबीच प्रतिस्पर्धा हुँदैछ । बैंगलोर र कोलकत्ता बीचको खेल नेपाली समयअनुसार आज अपरान्ह पौने ४ बजे बैँंगलोरमा सुरु हुने छ । बैंगलोर डेनियल भिटोरी र कोलकत्ता गौतम गम्भिरको कप्तानीमा मैदानमा उत्रने छ ।
त्यस्तै प्रतियोगिता अन्तर्गत आज एघारौ म्याचमा दिल्ली डेयर डेभिल्स र चेन्नई सुपर किंग्सबीच प्रतिस्पर्धा हुँदैछ । दिल्ली र चेन्नई बीचको खेल नेपाली समयअनुसार साँझ पौने ८ बजे दिल्लीमा सुरु हुने छ । दिल्ली वीरेन्द्र सेहवाग र चेन्नाई महेन्द्रसिंह धोनीको कप्तानीमा मैदानमा उत्रने छ ।
यसअघि गएराती सम्पन्न डेक्कन चार्जस र मुम्बई इन्डियन्स बीचको खेलमा मुम्बई इन्डियन्सले ५ विकेटको रोमाञ्चक जित दर्ता गरेको छ । अन्तिम बलमा छक्का प्रहार गर्दै मुम्बईले लक्ष्य भेट्टाएको हो । डेक्कन चार्जर्सले निर्धारित २० ओभरमा ९ विकेटको क्षतिमा १ सय ३९ रनको चुनौती पेश गरेको थियो । मुम्बईले अन्तिम बलसम्ममा ५ विकेटको क्षतिमा १सय ४२ रन बनाएको हो ।

२८ चैत्र २०६८, मंगलवार ०९:२९ मा प्रकाशित

प्रतिकृया दिनुहोस

विशेष

सबै

अख्तियारका प्रमुख आयुक्त नविन घिमिरे आइसोलेशनमा

काठमाडौ । अख्तियार दुरुपयोग अनुशन्धान आयोगका प्रमुख आयुक्त नविन घिमिरे सहित अख्तियारमा कार्यरत तीन दर्जन कर्मचारी र..

डोटीमा घर भत्किँदा चारको मृत्यु, पाँच घाइते

डोटीको आदर्श गाउँपालिका–१ बाझककानी गाउँमा गए राति घर भत्किँदा एकै परिवारका चार जनाको मृत्यु भएको छ भने पाँच..

गोंगबु बिभत्स हत्यामा प्रयोग भएको घर भेटियो

काठमाडौं । राजधानीको गोंगबु–गणेशस्थानमा दाङका कृष्णबहादुर बोहराको विभत्स हत्या भएको घटनाको अनुसन्धानमा..

थप ३८० जनामा कोरोना सङ्क्रमण

काठमाडौँ, २५ साउन । नेपालमा थप ३८० जनामा कोभिड–१९ सङ्क्रमण देखिएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्या मन्त्रालयका..

स्वास्थ्य मन्त्रालयका चार कर्मचारीमा कोरोना पुष्टि

काठमाडौँ, २५ साउन । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका चार जना कर्मचारीमा कोरोना भाइरसको संक्रमण पुष्टि भएको छ..